Gülüş tasarımı

GÜLÜŞ TASARIMI –Digital Smile Design (DSD)

Fonksiyonel ve estetik diş hekimliğinde mükemmeliyete hiçbir zaman kazara ulaşılmamıştır. Buna ulaşmak düzenli olarak sistemik diagnoz, iletişim, doğru tedavi planı, uygulama ve uygulanan vakanın düzenli kontrolü ile gerçekleşmektedir.

DSD, Diş Hekimliğinin yeni yüzü olarak, daha insancıl, daha duygusal ve artistik bir yolla değerli mesleğimizi hastalarımıza sunmak için oluşturulmuş bir konsepttir… Sonuç olarak dünyada, doğal, kendine güvenen, güzel bir gülüş kadar önemli olan çok az şey var…

Digital Smile Design (DSD) bir çok farklı etkili avantajı içinde barındıran protokol konseptidir.

  • Diagonstik işlemler, intraoral ve ekstraoral estetik ve yapısal elementler üzerinden oluşur.
  • Ekip üyeleri arasında gelişmiş bir iletişim olmasını daha iyi görseller servis ederek sağlar.
  • Hastaların eğitimini ve motivasyonunu sağlar.
  • Çok ileri düzeyde vaka sunumu yapılmasını ve dolayısıyla vaka kabullenme oranlarında ciddi bir yükselme sağlar.

DSD etik oral olarak hastaları dahil eder restoratif işlemler ve gülüşün güzelleştirilmesi işlemi sırasında, hastayı yardımcı tasarımcı yapıp, kendi tedavisinin hedeflerini onların istekleri ve beklentileri ile birlikte, restoratif ekibi bilgilendirebilmeyi sağlar. Tedavi sırasında düzenli bir sistemle alınan fotoğraf ve videoların yardımıyla, hasta ve dental uzmanın iletişimini sağlar. Bütün dünyada bu uygulamanın yaşattığı deneyimler inanılmaz düzeydedir… Güzel, güven dolu ve doğal bir gülüşü yaratmak yolunda, restoratif teknik gereklilikler bir kere sağlanıp, hastanın istekleri, duygusal ihtiyaçları kombine edildiğinde, mükemmel sonuçlara ulaşılmaktadır.Bu dönemde hastalar için sadece biyolojik ve fonksiyonel olarak tatmin edici bir ağıza sahip olmak, yeterli değildir. Hastaların isteği, fiziksel karakteri ile uyumlu fakat daha da önemlisi, kişilikleri ile uyumlu bir gülüşe sahip olmalarının doğal, güzel bir gülüşe sahip olmaktır. DSD Diş Hekimleri, standart diş hekimliğinin de ötesinde, bir hastanın tatmin olabilmesi için gerekli olan faktörlere hakim olarak tedaviye başlamaktadır. Bir Digital Smile Designer olmak için gelişen ve değişen artistik bir bakışa sahip olmanın yanında, bir grup farklı yeteneğe ve özelliğe de sahip olmak gerekmektedir. Her bir kişiye özel dizayn çok net olarak gösterilebilir ve hastaların da fikirleri doğrultusunda, geliştirilebilir. Bu sebeple DSD Konsepti, diş hekimine, hastanın kendi kişisel özellikleri ve isteklerinin yol göstermesi doğrultusunda, mükemmel bir deneyim yaşatarak yepyeni bir gülüş yaratmasına yardımcı olur.

 

Copyright © 2016 | Sun Dental Clinic | Web tasarım Deltawebsistem